KONST / Litografier / Färglitografi 10562488
nr 1056 2488
Färglitografi
signerad, 196/250, Fish and Chips, motivet: 55x41
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 september 2016
kl 19:58:45
15/9 19:35:01
100 kr
19/9 09:45:10